במשך 34 השנים האחרונות חוקר דר' מייקל הול מה גורם לאנשים מצטיינים להצטיין ולמה ברגעים מסוימים אנחנו חסרי כל כיוון, בעוד שברגעים אחרים אנחנו מוצאים פתרון יצירתי שאף אחד לא חשב עליו. באמצעות התגליות האלו, מייקל הול הוביל אלפי אנשים למצוינות מעשית.

מתוך המחקר, גילה דר' מייקל הול כי לגאונות יש דפוסים וכי ניתן לחקות אותם, אם רק יודעים איך לזהות אותם. על ידי שימוש בצורות החשיבה האלה אנחנו יכולים:

– לשחרר חסמים יצירתיים שמונעים מאיתנו להמציא דברים חדשים

– למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות גם אם מעולם לא נתקלנו בהם

– להשתמש בדמיון בצורה ממוקדת בכדי ליצור ללא תלות בהשראה

– לפתח את היכולת שלנו ללמוד כל דבר בכל גיל

מתוך תוצאות מחקר זה, פיתח דר' הול את שיטת ה-Accessing Personal Genius (או APG בקצרה). בכל שנה, מלמד דר' הול איך להשתמש בשיטת ה-APG כדי לחשוב בצורה שגורמת לאנשים להצטיין בכל רחבי העולם ובסמינרים מרתקים.

לראשונה ובאופן חד פעמי, מגיע דר' הול לישראל בכדי להעביר 3 ימים עמוסים במידע מעשי על גאונות וחשיבה חדשנית. הסמינר "להעיר את הגאון שבפנים" יועבר במלון סיטי טאוור בתל אביב, מיום ראשון ה-11/5/2014 ועד ליום שלישי ה-13/5/2014 ובין השעות תשע בבוקר לשש בערב..

הסמינר, שיועבר בשפה האנגלית ילווה על ידי מתורגמן מקצועי. כל המשתתפים יוכלו לבחור לקבל אזניות וליהנות מתרגום מלא לעברית. כמו כן, יוכלו המשתתפים לשאול את דר' הול שאלות שיתורגמו עבורם ולקבל תשובות בשפה העברית.

משתתפי הסמינר ייהנו מכיבוד, שתייה חמה וקרה לאורך כל הסמינר, כולל כיבוד בוקר קל בהתכנסות הבוקר. בנוסף, ייהנו משתתפי הסמינר מארוחת צהריים מפנקת בבית המלון.

אם ברצונך להירשם כבר עכשיו או לקבל עוד מידע יש להיכנס לעמוד הבא: